Rafał Szałajko i Grzegorz Pawlak zwyciężyli w Wielkim Teście Sylwestrowym!
środa, 30 grudnia 2020
Rafał Szałajko i Grzegorz Pawlak zwyciężyli w Wielkim Teście Sylwestrowym!

fot. TVP

Sylwester 2020 roku będzie zupełnie inny niż poprzednie – bez hucznych balów, imprez i plenerowych koncertów. Z powodu trwającej pandemii większość ludzi będzie musiała spędzić w domu koniec mijającego roku i początek nowego, warto więc powspominać najważniejsze w życiu Sylwestry i największe przeboje, przy których bawiła się cała Polska. A w Wielkim Teście Sylwestrowym najlepiej poradzili sobie z tym Rafał Szałajko i Grzegorz Pawlak.
Za nami rozrywkowo – sentymentalny Wielki Test o tradycjach, zwyczajach i zmieniających się przez lata modach sylwestrowych – w Polsce i na świecie. Było dużo dobrej muzyki, nauka domowa tańca last minute i telewizyjny wehikuł czasu, którym przemierzyliśmy ponad sto lat zatrzymując się na chwilę przy tych najbardziej wyjątkowych Sylwestrach w naszej historii. Podsumowaliśmy też mijający rok i podpowiedzieliśmy, jak można ciekawie spędzić jego ostatnią noc oglądając TVP.
W studiu telewizyjnym i poprzez komunikatory internetowe na pytania odpowiadali w duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze. Widzowie mogli rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony.

Program poprowadzili Anna Popek i Przemysław Babiarz.