Dariusz Jakubowski i Bogdan Kalus zwycięzcami!
poniedziałek, 07 czerwca 2021
Dariusz Jakubowski i Bogdan Kalus zwycięzcami!

fot. TVP

Popularni aktorzy Dariusz Jakubowski i Bogdan Kalus zwyciężyli w Wielkim Teście o Piłce Nożnej. Główną nagrodę, w wysokości 30 tysięcy złotych, którą wręczył dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski, przekazali dla Polskiego Stowarzyszenia Stwardnienia Rozsianego.
W rundzie finałowej zwycięska para pokonała Przemysława Cypriańskiego i Marcina Mroczka. Decydujące pytanie dotyczyło tego, co zabrała ze sobą na poprzednie mistrzostwa we Francji reprezentacja Szwecji, czyli nasi grupowi rywale.

W programie widzowie mogli dowiedzieć się, które drużyny zdobyły dotąd najwięcej tytułów mistrza Europy, ile razy reprezentacja Polski grała w finałowym turnieju mistrzostw, czy który z polskich piłkarzy strzelił do tej pory najwięcej goli w meczach narodowej drużyny?

Widzowie przyglądali się też modzie kreowanej przez piłkarzy i ich wybranek ich serc, poznali tajemnice pracy piłkarskich komentatorów, a także zajrzeli za kulisy przygotowań liderów trzech drużyn, z którymi zmierzy się polska reprezentacja.
Program prowadzili Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski, a wzięli w nim udział m.in.: Laura Łącz i Izabela Trojanowska, Karina Seweryn i Piotr Ligienza, Grzegorz Pawlak i Arkadiusz Gołębiowski, Aleksander Kostka i Szymonow Kołecki oraz Szymon Wydra i Mariusz Czerkawski.