Miasta
czwartek, 16 maja 2019
Kultura
Rekreacja
Miasta

 

G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce
Kongresowo w Rzeszowie

Jeśli chcecie zobaczyć najnowocześniejszy obiekt biznesowy w woj. podkarpackim, swoje kroki powinniście skierować do budynku Centrum Kongresowego tuż obok Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.
Centrum zbudowano, aby móc organizować najbardziej prestiżowe wydarzenia w regionie. Nowoczesna, elegancka architektura obiektu jest godną oprawą dla takich imprez.

Rozwój systemu transportu publicznego w Rzeszowie

Transport w Rzeszowie

Rzeszów to wspaniałe miasto, które rozwija się w niesamowitym tempie. Aby po mieście można było się szybko poruszać, niezbędne są dobre rozwiązania komunikacyjne.
Te w Rzeszowie są reprezentowane przez ekologiczne autobusy zatrzymujące się na nowoczesnych przystankach. Punktualność zapewnia zaś nowoczesny system sterowania ruchem.

Zamość – rewitalizacja starówki

Miasto renesansu

Zamość to jedyny w tej części Europy przykład renesansowego „miasta idealnego”. Jego wyjątkowa architektura łączy włoskie wpływy z lokalnymi tradycjami.
W ostatnich latach zamojskie zabytki wypiękniały jeszcze bardziej – wszystko dzięki remontom. Za ich sprawą turyści mogą zwiedzać też obiekty wcześniej dla nich niedostępne.